Wilt u kabels of leidingen aanleggen, onderhouden of verwijderen? Dan moet u hier eerst toestemming voor aanvragen.

Toestemming aanvragen

Voordat u of uw bedrijf begint met werkzaamheden aan kabels, leidingen of kasten, moet u altijd toestemming hebben van de gemeente. NUTS- en Telecombedrijven kunnen de aanvraag via de website van MOOR indienen. U heeft hiervoor een inlogaccount nodig. Heeft u nog geen account? Vraag deze aan via de website van MOOR.

 Bij uw aanvraag voegt u een tracétekening in pdf-formaat toe. Doet u de aanvraag namens iemand anders? Voeg dan ook een machtiging toe.

Verkeersmaatregelen

Bij een gedeeltelijke of volledige wegafsluiting is het verplicht om bij de aanvraag een tekening met verkeersmaatregelen mee te sturen. De verkeersmaatregelen moeten voldoen aan de CROW publicatie 96b (en/of 96a). Wilt u weten wat de CROW publicatie 96b (en/of 96a) inhoudt? Dit leest u op de website van Grip op Hinder.

Calamiteiten

Calamiteiten kunt u achteraf via de website van MOOR melden. U bent verplicht een tekening of foto van de locatie van de calamiteit mee te sturen.

Meer informatie

Heeft u vragen over de aanvraag? Neem dan contact op met het team Vergunning, toezicht en handhaving.